wizyt(y) od 30.11.2008 r.

„Mikrogranty dla Rozwadowa”
II edycja

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu na mikrogranty dla Osiedla Rozwadów. Tym razem do zdobycia nawet do 3.000 zł.

Wnioski będą przyjmowane do 19 lutego 2018 r.

Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Animatorzy ds. rewitalizacji udzielą pomocy zarówno na etapie pisania, jak i realizacji projektów, m.in. w trakcie dyżurów, które odbywają się w Domu Parafialnym „Miriam”, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00 - 20:00.

Organizator: Stowarzyszenie „Przyjazna Dłoń”

Koordynator naboru wniosków: Anna Maciuch

tel: 510 264 352 lub maciuch.anna[at]gmail.com (zmień [at] na @)

Wzory wniosku w formacie pdfdoc

Stowarzyszenie „Strefa Spotkań”
i Stowarzyszenie „Przyjazna Dłoń”
zapraszają na warsztaty
pn.: „Generator pomysłów”

15-16 lutego 2018 r.

Godz. 17.00 20.00

Biblioteka Międzyuczelniana

Chcesz złożyć wniosek do konkursu „Mikrogranty dla Rozwadowa” lub „Granty Fabryczne”? Potrzebujesz pomocy w dopracowaniu swojego pomysłu? Chcesz poznać innych składających wnioski, wymienić się uwagami, połączyć siły?

Jeżeli TAK, to zapraszamy na bezpłatne warsztaty pn. „Generator pomysłów”.

Dowiesz się jak wypracować pomysł na projekt, jak go dopracować, jak znaleźć sojuszników i wsparcie w jego realizacji, jak wypełnić formularz wniosku i ostatecznie - zyskać dofinansowanie w wysokości od 500 do 3000 zł.

Warsztaty poprowadzą animatorzy Centrum Aktywności Lokalnej, działający na co dzień na rzecz lokalnej społeczności i rewitalizacji miasta Lublin: Karolina Koguciuk oraz Jacek Gralczyk.

Czekamy na Was z poczęstunkiem i dobrą kawą. Zapraszamy!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Działanie realizowane w ramach projektu: „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020